Kim jest Anna Kasiuk

Mieszkam w niedużej miejscowości pod Warszawą, w moim magicznym miejscu na ziemi z kawałkiem ogrodu, nieładem tam panującym i w otoczeniu natury, którą w końcu mam na wyciągnięcie ręki. Jest ze mną moja Rodzina, najbliżsi, bez których nie byłoby mnie tu, gdzie teraz jestem. Nadrzędnymi wartościami w moim życiu jest prawdomówność i dialog. Nie znoszę kłamstwa w żadnej, nawe t najlżejszej postaci.  A reszta to moja pasja…

  Wrzuć do naczynia zainteresowania i wizje, a następnie delikatnie wstrząśnij. Dodaj dużo wytrwałości i chęci. Wszystko dobrze wymieszaj, a na koniec posyp szczyptą szczęścia. Oto krótki przepis na pasję, która stanowi „odskocznię” od trudów otaczającej nas rzeczywistości. 

Jestem raczej obserwatorem, chętnie posłucham, poczytam, rzadziej opowiem coś o sobie. Wasze historie są z pewnością ciekawsze 🙂
Dlatego, jeśli macie ochotę podzielić się ze mną swoimi przemyśleniami, opiniami, bądź najzwyczajniej porozmawiać zapraszam Was serdecznie!

Piszcie do mnie: Anna.Kasiuk@vp.pl


Oto prezentuję Wam najnowszą powieść napisaną w duecie z Aleksandrem Rogozińskim zatytułowaną Dom (nie)spokojnej starości.

Losy czterech kobiet krzyżują się w jednym miejscu. W dodatku takim, które mało komu dobrze się kojarzy…

Kiedy Ludmiła i Emilia trafiają do domu opieki dla seniorów, są pewne, że wszystko, co w życiu najlepsze, mają już dawno za sobą. Paradoksalnie to samo myśli Justyna, młodsza od nich o dwadzieścia lat kierowniczka tej placówki, rozwódka, zdradzana latami przez męża i to z jej byłą najlepszą przyjaciółką. Jedyną kobietą, która ma jeszcze nadzieję na to, że czeka ją coś dobrego, jest Lena, zbuntowana nastolatka, która pomaga pensjonariuszom jako wolontariuszka.

Kiedy okaże się, że jesień życia wcale nie musi być monotonna i nudna, dom spokojnej starości zamieni się w dom bardzo niespokojnej starości, na jaw wyjdą mrożące krew w żyłach tajemnice z przeszłości starszych pań, a we wszystko wmiesza się niesforny Amor, nagle okaże, że placówce, którą wszystkie cztery kobiety zaczęły traktować jak swój dom, grozi zamknięcie. Aby ją uratować potrzeba cudu! Na szczęście zbliża się pora, kiedy cuda lubią się wydarzać…

„Dom (nie)spokojnej miłości” to dodająca otuchy komedia romantyczna, która udowadnia, że nigdy nie jest za późno, aby odkryć swoje powołanie, przeżyć ognisty romans, a przede wszystkim znaleźć prawdziwych przyjaciół.

                                                                                

 

 

 

 

 

 

Zapraszam Was do czytania!

 

 

 

POLITYKA PRYWATNOŚCI
§1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1        Administratorem Pana/Pani danych jest ŚWIAT RÓWNOLEGŁY FHU ANNA DWORAK-STĘPIEŃ. ul. POPRZECZNA  4, 05-124 GÓRA, e-mail: annakasiuk@vp.pl
2        Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji umowy sprzedaży (realizacji zamówienia) lub do podjęcia na Pani/Pana żądanie działań poprzedzających zawarcie umowy sprzedaży oraz ewentualnego dochodzenia przez administratora praw wynikających z tej Umowy, na podstawie przepisu art. 6 ust. 1 lit. b RODO (w odniesieniu do Pani/Pana danych osobowych).
3        Odbiorcami tych danych będą firmy świadczące usługi kurierskie oraz pocztowe wykonujące na zlecenie Administratora usługi transportowe, niezbędne do wykonania umowy sprzedaży.
4        Pani/Pana dane osobowe będą  przechowywane 14 dni od momentu zakończenia realizacji umowy sprzedaży na podstawie art. 27–29 ustawy o prawach konsumenta.
5        Ma Pan/Pani prawo żądania od Administratora dostępu do danych, ich kopii, sprostowania, usunięcia (w przypadkach przewidzianych przepisami prawa) lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych jak i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6        Podanie danych osobowych jest dobrowolne, przy czym ich  nie podanie wiąże się z konsekwencją niezawarcia umowy sprzedaży.
7        Administartor korzysta z usług platformy www.blogger.comfirmy Google. Proszę więc o zapoznanie się z polityką prywatności tego serwisu. Oprócz tego na blogu znajduje się widgetu portalu Lubimy Czytać. (LINK:  https://konto.lubimyczytac.pl/polityka-prywatnosci)
§2
KONKURSY
1.      Administrator danych osobowych uczestników konkursu informuje, ze podanie danych osobowych jest niezbędne do udziału w konkursie oraz odebrania nagrody. Po zakończeniu konkursu i odebraniu nagrody przez zwycięzców dane zostaną niezwłocznie usunięte.
2.      W celu organizacji konkursu przetwarzane będą dane takie jak imię, nazwisko oraz adres e-mail, a w przypadku Zdobywców Nagród także adres do wysyłki i numer telefonu. (art. 23 ust. 1 pkt. 1 Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, a od 25 maja 2018r. na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Rozporządzenia Parlementu Europejskiego i Rady w Sprawie Ochrony Danych)
3.      Dane te będą udostępniane firmom świadczącym usługi kurierskie oraz pocztowe wykonujące na zlecenie Administratora usługi transportowe, niezbędne do wysłania nagród dla zwycięzców.
§3
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową mają zastosowanie przepisy kodeksu cywilnego oraz ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

 

2 wzmianki o “Kim jest Anna Kasiuk”

Comments are closed.

Nie uciekaj !

Zostań jeszcze ze mną i bądź na bieżąco.

Zapisz się na newsletter, by dowiedzieć się jako pierwszy o nowościach blogowych i wydawniczych, spotkaniach autorskich i organizowanych wydarzeniach.