Namietnosc pachnaca terpentyna

Wolna
Książka o wycofanej dziewczynie, z pętlą złych doświadczeń na szyi, po dwóch próbach samobójczych. Poznaj losy Klary i dowiedz się, co pozwala człowiekowi odbić się od dna i odbudować wewnętrzną równowagę. 2.”W cieniu ideału” utwór o tym, jak ważna jest
W cieniu ideału
Utwór o tym, jak ważna jest pozycja ludzi i jak wpływa na życie. Nie chodzi o pozycję zawodową, a tą, o wiele bliższą. Pozycje w rodzinie, związku, przyjaźni. Dominować czy być zdominowanym?
Sukces
Utwór o Annie, profesjonalnej i upartej pracownicy jednej z Gdańskich korporacji, która starała się wspinać po szczeblach kariery zawodowej nie licząc się z nikim. Koniecznie przeczytaj i dowiedz się, jak kariera zaślepia, jak łatwo zdeptać cudze uczucia i odwrócić wzrok w obliczu ludzkiego dramatu.
Previous
Next

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

Wisława Szymborska

Anna Mroźny

Urodzona w Stanach Zjednoczonych, jednak późniejsze dzieciństwo spędziłam w Polsce, tutaj również poczułam natchnieni, by móc pisać.

woman in blue sleeveless dress

Najnowsze książki

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Mauris eros dolor pellentesque sed luctus dapibus lobortis orci.

Nie uciekaj !

Zostań jeszcze ze mną i bądź na bieżąco.

Zapisz się na newsletter, by dowiedzieć się jako pierwszy o nowościach blogowych i wydawniczych, spotkaniach autorskich i organizowanych wydarzeniach.